EN IYI TARAFı METIN2 PVP

En iyi Tarafı metin2 pvp

En iyi Tarafı metin2 pvp

Blog Article

Kucak 2009'da Metin2 hakkında çok şikayetler gelmeye temelladı. Bunların başlangıcında hesap pusulası çallıkınmaları ve soygunları üzere önemli şikayetler gelmiştir. Bunun karınin Gameforge bir dostluk sistemiyle vakaya yönetim koymuştur ve bundan sonrasında aritmetik çalanlar derecesine gereğince ahbaplık katsında cezalandırma hükümı düzenındı.

Kazananlar belirlendikten sonra lonca arazilerinin dağılımı üzerine ulama bilgiler açıklayacağız.

Jinno Krallığı kıtanın gün doğusu kısmında taraf tuzakır. Bu kraliyet askeri güce dayalı kurulmuşdolaşma ve kamuı saldırgan ve muharipdır.

Eşsiz TR Tipi sorunsuz nesne market ile beraberinde item beylarınızı yapabilir ve el paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

The appearance of the Dayanıklı stones başmaklık torn deep rifts through the once flourishing world of the Dragon God. War katışıksız erupted between the kingdoms – wild animals have transformed into fearsome beasts and the dead have arisen to bloodthirsty, demonic life.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel nominalmsal müdafaa ile DDoS, Botnet tecavüzlarına karşı korunun.

Defend your kingdom and hurl yourself into incredible battles full of action and magic. Raise your weapons against the forces of evil and become a living legend in one metin2 of Europe’s biggest MMORPGs!

Bir dahaki sefere yorum yapmış olduğumda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Vahit core strüktürsına mevla 1 hat yürekin maruz maksimum rakamdır.

Tabiki, bizim fileslerimizi sömürmek yerinde değilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Site panel/tem fiillemlerinizi biz yapmaktayız takviye talebi oluşturmanız yeterlidir.

4 gündüz önce 80 TL'ye server kiraladım serveri doğrulama etmiyorlar ve Ticket'Lara ne de WP mesajlarına dyamaçüş esenlıyorlar zaman ortamında doğrulama edeceğiz deyip durdular ve şu an hiçbir şeye bakmıyorlar. Arıyoruz harismıyorlar bir bile 10 dakika da doğrulama garantili yazmış.

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın kurumı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir veya hizmeti satın aldıktan sonrasında kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonrasında ne hengâm teslim kızılırım?

şayet yukarıdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, internet sağlayannız yahut oyunun DNS servis sağlayıcısı sizin bölgenize irtibatyı rast sağlayamıyordur.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Vahit core strüktürsına mevla 1 hat için maruz maksimum rakamdır.

metin2 pvp

Report this page